خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

تبادل استاد و دانشجو بین واحد علوم و تحقیقات و دانشگاه ورشو

دسته بندی : نمونه سوالات
5 views بار


موافقت‌نامه همکاری بین واحد علوم و تحقیقات و دانشگاه ورشو لهستان به امضای قاسم عموعابدینی قائم‌مقام واحد علوم و تحقیقات و ماسیح روزیک معاون پژوهشی دانشگاه ورشو لهستان رسید.

بر اساس این موافقت‌نامه که در قالب برنامه اراسموس پلاس اتحادیه اروپا منقعد شده است، مبادله دانشجویان و اعضای هیئت علمی بین دو واحد علوم و تحقیقات و دانشگاه ورشو لهستان به هزینه برنامه ارسموس اتحادیه اروپا فراهم شده است.

دانشجویان علاقه‌مند در تمامی رشته‌های دایر در دو دانشگاه، لازم است مراحل پیگیری را از طریق دانشکده خود انجام دهند. آشنایی کامل به زبان انگلیس یا لهستانی یا زبان آموزشی مرتبط با برنامه خاص، از جمله شرایط اعزام دانشجو و عضو هیئت علمی است.

برنامه اراسموس، برنامه‌ای در راستای مبادله اعضای هیئت علمی و دانشجو ویژه کشورهای اتحادیه اروپا بوده که به سایر کشورهای جهان نیز گسترش یافته است. اساس کار این برنامه بر پایه روابط دوسویه بین گروهی متشکل از دانشگاه‌های کشورهای اروپایی و غیراروپایی به منظور مبادله اعضای هیئت علمی و دانشجو است.

از سال ۲۰۱۳ تحولی در برنامه اراسموس موندوس رخ داد و موجب جایگزین شدن آن با برنامه اراسموس موندوس پلاس شد که در چارچوب آن، هدف برگزارکنندگان، همکاری دوطرفه بین دانشگاه‌های دنیاست.
لینک منبع