خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

برگزاری دوره آموزشی DBA تحول دیجیتال در دانشگاه تهران

دسته بندی : نمونه سوالات
1 views بار


دکتر مهدی شامی زنجانی، عضو هیات علمی دانشگاه تهران و مدیرعلمی دوره آموزشی DBA تحول دیجیتال، با اعلام این خبر تصریح کرد: که با توجه به اهمیت و لزوم دیجیتالی‎سازی سازمان‎ها و صنایع کشور، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، به ‎عنوان قطب پژوهش و آموزش تحول دیجیتال کشور، برای اولین بار اقدام به برگزاری دوره ی عالی مدیریت کسب وکار با گرایش تحول دیجیتال کرده است.

دکتر شامی زنجانی افزود: همین امروز باید همه صنایع کشور به‎سمت دیجیتالی شدن حرکت کنند و هر گونه تاخیر در این رهسپاری، باعث عقب ماندن بیشتر از کشورهای منطقه و دنیا خواهد شد.

این صاحب‎نظر حوزه تحول دیجیتال با اشاره به اهداف برگزاری این دوره‌ها گفت: هدف این دوره، پرورش مدیرانی با تفکر و نگرش دیجیتال است که این مهم یکی از گام های اصلی در مسیر دیجیتالی شدن کشور می‎باشد.

شامی زنجانی افزود: مخاطبان این دوره مدیران ارشد و اعضای هیات مدیره سازمان‎ها، کارآفرینان، کارشناسان و مشاورانی از صنایع مختلف (همانند خودرو، فناوری اطلاعات، نفت و گاز، دریایی، معدن، توریسم، بانکی، بیمه و …) است که قصد دارند دانش و مهارت لازم برای دیجیتالی‎سازی سازمان‎های خود را کسب نمایند.

وی خاطرنشان کرد: سرفصل‎ها و محتوای این دوره مطابق با آخرین دستاوردهای دنیای دیجیتال خواهد بود و علاقه‎مندان جهت ثبت نام در این دوره می توانند به وب سایت www.digitalDBA.ir مراجعه نمایند.

شایان ذکر است به شرکت‎کنندگان در این دوره پس از گذراندن موفقیت‎آمیز آن، گواهینامه معتبر DBA یک ساله دانشگاه تهران در دو نسخه فارسی و انگلیسی (ترجمه شده) اعطا خواهد گردید.
لینک منبع