خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

امکان مجدد برای ثبت‌نام دوره‌های کاردانی نظام جدید فراهم شد

دسته بندی : نمونه سوالات
1 views بار


دکتر حسین توکلی ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی سال ۹۷ که پذیرش در آن‌ها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) است، از روز یکشنبه ششم خرداد ماه، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده بود که و با در نظر گرفتن مهلت تمدیدشده ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۰ خرداد ماه جاری پایان پذیرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: بر اساس آمار اولیه گزارش شده تعداد ۳۲ هزار و ۶۸۰ داوطلب در دوره‌های کاردانی موسسات غیر انتفاعی و دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای ثبت‌نام کردند. بدیهی است آمار نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده فرصت مجددی برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی داطلبان و حتی افرادی که مایل به ثبت نام در دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی سال ۹۷ باشند، در نظر گرفته شده است که داوطلبان از ۸ تا ۱۲ مرداد می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش و یا ثبت نام مجدد اقدام کنند.
لینک منبع