خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

کلیات طرح «دانشگاه عاری از دخانیات» در دانشگاه تهران تصویب شد

دسته بندی : نمونه سوالات
4 views بار


به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – حمید پیروی با اشاره به اجرای طرح «دانشگاه عاری از دخانیات» گفت: با همکاری دانشجویان، استادان، کارکنان، تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی نسبت به تشکیل شورای برنامه‌ریزی دانشگاه عاری از دخانیات اقدام شد. در حال تدوین و نهایی کردن خط مشی دو دانشگاه در زمینه حذف مصرف دخانیات در تمام فضاهای دانشگاهی هستیم.

وی با تاکید بر پیگیری جدی بحث دخانیات در دانشگاه تهران افزود: ایجاد هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی تهران باعث شده که یک مقدار سرعت کار کاهش پیدا کند ولی امیدواریم زمانی که به برنامه و خط و مشی نهایی رسیدیم، وضعیت خوبی را شاهد باشیم. در حوزه بهداشت و روان دانشجویان نیز بحث همیاران سلامت روان مطرح بوده و جلساتی برای توانمند ساختن همیاران سلامت دانشجویی خواهیم داشت.

رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران درباره میزان مصرف سیگار و قلیان بین دانشجویان این دانشگاه افزود: براساس آماری که وجود دارد، مصرف سیگار و قلیان در بین دانشجویان این دانشگاه بسیار پایین است و نسبت به خیلی از دانشگاه‌ها شرایط بهتری داریم. ولی همین آمار بسیار کم هم از نظر ما نگران کننده است و  باید به این موضوع پرداخت.لینک منبع