خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

همایش هنر شیدایی در دانشگاه پیام نور شهرکرد برگزار شد

دسته بندی : نمونه سوالات
5 views بار


پیام نورنا : به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی و به منظور پاسداشت یاد و خاطره ۲ هزار شهید هنرمند کشور و روز بسیج هنرمندان، همایش هنر شیدایی در سالن اجتماعات شهید آوینی دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد برگزار شد.

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : در  این همایش  که با حضور  دانشجویان ، اساتید و  و جمعی از مسئولین استانی  برگزار شد ، مجتبی بیگی مسئول بسیج هنرمندان چهارمحال و بختیاری باعنوان  به اینکه شهید سید مرتضی آوینی بهترین الگو برای هنرمندان است، اذعان داشت : هنرمندان و علاقه‌مندان به مقوله هنر اسلامی و انقلابی باید به آثار به‌جامانده از این شهید متفکر و انقلابی توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی با بیان اینکه هنر یک الگوی تمام از هنرمندان را در ذهن مجسم می کند افزود : شهید مرتضی آوینی، در جامعه هنری به عنوان نماد و اسطوره رشادت و فرهنگ الگو و سرمشق حرکت به سوی استقلال و آزادی و آزادی خواهی است .

لازم به ذکر است در این همایش جمعی از مسئولین استانی و ۱۲۰ نفر از هنرمندان و دانشجویان حضور داشتندکه از ۱۰ برگزیده مسابقه عکس حماسه حضور در دهه فجر و ۱۰ نفر از مسئولین کانون‌های هنری هنرمندان برتر  تجلیل شد.لینک منبع