خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

جلسه کارگروه روز علم ایران و آلمان برگزار شد

دسته بندی : نمونه سوالات
35 views بار


به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – این جلسه به دعوت وزارت علوم و با حضور معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه ها و پژوهشگاه های منتخب برگزار شد.

محمدعلی برخورداری رئیس دانشگاه علم و صنعت در این جلسه در خصوص برنامه ها، اهداف، اقدامات و هماهنگی های انجام شده برای برگزاری روز علم ایران و آلمان در این دانشگاه توضیحاتی ارائه کرد.

وی گفت: مهمترین کار در روز علم ایران و آلمان، اطلاع رسانی و معرفی فرصت های علمی و پژوهشی دو کشور، بررسی نحوه همکاری و تشکیل گروه های کاری تخصصی برای پیگیری پروژه ها است.

رئیس دانشگاه علم و صنعت اظهار داشت: تا کنون شش زمینه تخصصی برای پیگیری همکاری و پروژه های مشترک تعیین و کمیته هایی تشکیل شده است.

دانشگاه علم و صنعت از سوی وزارت علوم به عنوان هماهنگ‌ کننده ملی برای تعاملات علمی بین المللی با کشور آلمان انتخاب شده است.

مراسم روز علم ایران و آلمان روزهای ۲۷ و ۲۸ فوریه ۲۰۱۸ (هشتم و نهم اسفندماه جاری) با حضور ۶۰ نفر از روسا و مدیران دانشگاه ها و نهادهای علمی کشور آلمان و حدود ۱۰۰ نفر از همتایان آنها از دانشگاه های ایران در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.لینک منبع