خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

امضای تفاهم نامه دانشگاه بناب با دانشگاه های ترکیه

دسته بندی : نمونه سوالات
15 views بار


به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر کریم عباسیان، در راستای سیاست ارتباطات خارجی و ارتقای چشم انداز بین المللی اموزش عالی کشور، دانشگاه بناب را پیشرو درتوسعه روابط بین الملل دانشگاه‌ها خواند و گفت: دانشگاه بناب در پی فراهم کردن شرایط لازم برای معرفی توانمندی‌های خود در سطح بین المللی و ایجاد ارتباط و همکاری میان اساتید و دانشجویان این موسسه با مراکز آموزشی عالی بین المللی است. 

رئیس دانشگاه بناب و هیأت همراه در بازدید خود از دانشگاه های آتاتورک و ارزروم تکنیک ترکیه، تفاهم نامه مولانا را ادامه تفاهم نامه ۲۷ آبان ماه سال ۱۳۹۶دانشگاه بناب و دانشگاه آتاتورک و ارزروم تکنیک ترکیه اعلام کرد و گفت: بر اساس این تفاهم نامه مقرر شد تبادل استاد و دانشجو جهت همکاری‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی صورت گرفته و زمینه همکاری‌های مشترک بین این دانشگاه ها فراهم شود. 

وی در ادامه از عضویت دانشگاه بناب در اتحادیه های دانشگاه های بین المللی منطقه، از جمله اتحادیه دانشگاه‌های قفقاز، آسیای میانه و کارگروه گرجستان خبر داد و افزود: که در یکی از آن ها عضو هستیم و در دوتای دیگر فرایند عضوشدن این دانشگاه در جریان است. 

وی در پایان از رایزنی با دانشگاه یو پی ام UPM مالزی و عقد تفاهم‌نامه با این دانشگاه برای شناسایی و برقراری روابط با سازمان‌های بیــن المللی تخصصی علمـــی و پژوهشی و فراهم کردن زمینه‌های لازم جهت برقراری ارتباط و مبادله اطلاعات با این دانشگاه‌های معتبر جهان اسلام خبر داد.

گفتنی است، دانشگاه بناب در جنوب غربی استان آذربایجان شرقی، دارای ۲۶۰۰ دانشجو در مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی می باشد.لینک منبع