خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

سند راهبردی دانشگاه پیام نور تدوین شد

دسته بندی : نمونه سوالات
5 views بار

[ad_1]

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایرنا – محمدرضا زمانی از تدوین سند راهبردی دانشگاه پیام نور برای اولین بار خبر داد و افزود: دانشگاه پیام نور از ابتدای تاسیس تاکنون فاقد سند راهبردی مصوب بود که با همراهی صاحبنظران و اعضای هیات علمی این دانشگاه توانستیم این سند را تدوین نماییم.

وی با اشاره به افزایش آمار ثبت نام دانشجویان در سال جاری گفت: بعد از چندین سال کاهش تعداد دانشجویان، با تدابیر اتخاذ شده، ارتقای کیفیت آموزشی، به کارگیری فناوری های نوین الکترونیکی و همچنین تدوین بسته های مختلف حمایتی مالی جهت پرداخت شهریه، هم اکنون شاهد افزایش جذب دانشجو در این دانشگاه هستیم.

رئیس دانشگاه همچنین ارائه خدمات مطلوب به دانشجویان را از مهم ترین اولویت های این دانشگاه دانست و بیان داشت: دانشگاه پیام نور به دنبال فراهم کردن بسترهای مطلوب برای ادامه تحصیل دانشجویان این دانشگاه است.

دانشگاه پیام نور، تعیین زمان اصلاح هرم هیات علمی را نیز از دیگر برنامه های مهم دانشگاه عنوان کرد و اذعان داشت: فرایند ارتقای اساتید با دقت و سرعت بیشتری در اولویت برنامه های دانشگاه قرار گرفته است، به طوری که در طول یک سال اخیر ۱۱۸ نفر از اعضای علمی از مرتبه مربی به استادیاری، ۲۵ نفر از استادیاری به دانشیاری و ۲ نفر از دانشیاری به مرتبه استادی ارتقا یافته اند.

[ad_2]

لینک منبع