خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

فضای آموزشی دانشگاه پیام نور واحد مه ولات قابل قبول نیست

دسته بندی : نمونه سوالات
5 views بار

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : باشگاه خبرنگاران جوان – جمعی از دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد مه ولات با بیان اینکه فضای آموزشی دانشگاه پیام نور این شهرستان قابل قبول دانشجویان نیست خواستار راه اندازی سلف سرویس دانشجویی دانشگاه و ارائه ژتون به دانشجویان شده و مرتفع شدن مشکلات دانشگاه را در گرو جذب دانشجو عنوان کردند.

جذب دانشجو گره مشکلات دانشگاه را باز می‌کند

حسین وحدت مسئول بسیج دانشجویی شهید کاوه دانشگاه پیام نور واحد مه ولات می‌گوید: جذب دانشجو در دانشگاه پایین است و در عرصه تبلیغات در راستای جذب دانشجو ضعیف عمل شده است.

وی که در ترم هشت رشته کارشناسی مدیریت بازرگانی مشغول به تحصیل است سطح علمی دانشگاه را رضایت بخش عنوان کرده و افزود: یکی از مواردی که خواسته دانشجویان است اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در دانشگاه می‌باشد که باید زمینه آن در دانشگاه محقق شود و این امر مستلزم جذب دانشجو در دانشگاه است.

وی در ادامه با بیان اینکه یکی دیگر از درخواست دانشجویان راه اندازی کافینت در دانشگاه برای انجام امور تحقیقاتی است، می‌افزاید: در مجموع دانشگاه نمره قبولی را از دانشجویان دریافت می‌کند، اما در راستای پیشرفت دانشجویان از مسئولین درخواست می‌شود با بهبود بخشیدن سطح دانشگاه همراه دانشجویان باشد.

ضرورت راه اندازی سلف سرویس

سعید یوسفیان یکی دیگر از دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد مه ولات که در ترم هفت رشته کارشناسی حسابداری دانشگاه مشغول به تحصیل است با بیان اینکه قبلا به دانشجویان دانشگاه ژتون غذایی داده می‌شده، در این باره اظهار می‌کند: یکی از مهمترین خواسته دانشجویان راه اندازی سلف سرویس دانشجویی و ارائه ژتون به دانشجویان می‌باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی یکی از خواسته دانشجویان است، می‌افزاید: ما از عملکرد پرسنل اداری دانشگاه که با توجه به کمبود‌ها در یک محیط صمیمی در کنار دانشجویان هستند تشکر می‌کنیم، اما از مسئولین تقاضا داریم برای شناسایی و پرورش استعداد دانشجویان توجه ویژه‌ای به برنامه‌های جانبی از جمله برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری، علمی و ورزشی داشته باشند.

یوسفیان در ادامه با اشاره به اینکه در شهرستان محلی برای خرید کتاب‌های دانشجویی وجود ندارد و این یکی از دغدغه‌های دانشجویان است، خاطر نشان می‌کند: کلاس‌های دانشگاه با تاخیر شروع می‌شود و این از دید من به عنوان یک دانشجو ضربه به دانشجویان است و از مسئولین دانشگاه تقاضا داریم با برنامه ریزی منسجم‌تر و دقیق‌تر در کنار دانشجویان باشند.

اهمیت بهبود زیرساخت دانشگاه

حسین سهرابی یکی دیگر از دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد مه ولات که در ترم چهار رشته کارشناسی حسابداری مشغول به تحصیل است می‌گوید: فضای سبز دانشگاه شرایط خوبی ندارد و تخته وایت برد مناسب نیز در کلاس‌های دانشگاه وجود ندارد.

وی در ادامه به اشاره به اینکه فضای آموزشی دانشگاه قابل قبول دانشجویان نیست، ادامه داد: برای پیشرفت دانشجویان نیاز است که سطح علمی و زیرساخت‌های دانشگاه بهبود بخشد.

وی در پایان با بیان اینکه راه اندازی بوفه دانشگاه از دیگر خواسته‌های دانشجویان است، می‌افزاید: از دیگر خواسته دانشجویان تسهیل سازی روند اعطای وام‌های دانشجویی است که این امر توجه جدی مسئولان را طلب می‌کند تا دانشجویان بتوانند بدون حاشیه و دغدغه به تحصیل بپردازند.

انتظار می‌رود با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور واحد مه ولات به عنوان تنها واحد آموزشی دولتی در شهرستان مه ولات فعالیت می‌کند با بهبود بخشیدن شرایط کمی و کیفی دانشگاه و در ادامه با جذب دانشجو گامی در عرصه رشد و توسعه شهرستان مه ولات برداشته شود.

[ad_2]

لینک منبع