خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

شبکه مراکز نوآوری دانشگاه پیام نور ایجاد می‌شود

دسته بندی : نمونه سوالات
2 views بار

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، کریمی افزود: این دانشگاه به دنبال ایجاد پارک علم و فناوری ویژه است تا بنا به جنس و رویکرد‌های آموزشی و پژوهشی خاص دانشگاه، مراکز رشد زیر نظر این پارک ماموریت‌های خاصی را انجام دهند.

وی پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان را بهترین فرصت برای درآمدزایی دانشگاه دانست و گفت: ایجاد پارک‌های علم و فناوری و شکل گیری مراکز رشد و شرکت‌های دانش بنیان به موازات مراکز نوآوری به طور جدی پیگیری می‌شود تا استان‌ها نیز به شکل قوی تری در این زمینه وارد شوند.

کریمی از ایجاد کسب و کار‌های نو (استارتاپ های) دانشگاه پیام نور در حوزه بین الملل حوزه سلامت و گردشگری در دو کشور ارمنستان و عمان خبر داد و افزود: بنا بر این است تا یکی از این استارتاپ‌ها در کشور عمان تا قبل از آغاز سال ۹۸ راه اندازی شود ضمن اینکه بنا داریم بزودی جشنواره استارتاپ‌های تازه نفس را نیز برگزار کنیم.

وی با اشاره به تفاهم نامه‌های دانشگاه در حوزه کارآفرینی و ارتباط با صنعت گفت: تفاهم نامه‌های بسیار مفیدی با مجموعه‌های متولی از جمله روبیکا و مجموعه توسکا در این زمینه صورت گرفته است که بزودی عملیاتی شده است و نتایج مثبت آن عاید دانشگاه خواهد شد.

کریمی با اشاره به شکل گیری انجمن‌های کارآفرینی دانشجویی با همکاری حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه افزود: هدف از ایجاد این انجمن این است که بتوانیم ضمن برنامه ریزی مناسب برای دانشجویان، آن‌هایی که توانمند هستند، شناسایی و به سمت مراکز نوآوری، هسته‌های فن آور و مراکز رشد هدایت کنیم.

[ad_2]

لینک منبع