خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

تدوین آیین نامه‌ اختیارات سازمان مرکزی پیام نور به مراکز و مناطق آزاد

دسته بندی : نمونه سوالات
2 views بار

[ad_1]

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : باشگاه خبرنگاران جوان – محمد محسن صدر سخنگوی دانشگاه پیام نور در همین رابطه اعلام کرد :  در خصوص اختیارات سازمان مرکزی پیام نور به مراکز و مناظق آزاد گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با اساتید در ماه مبارک رمضان بحث آمایش را مطرح کردند و این موضوع را خواستار شدند.

وی ادامه داد: منطقه‌ای شدن دانشگاه پیام‌نور براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در دوسال گذشته متن صریح اساسنامه دانشگاه و اجازه هیات امناء دانشگاه پیام نور است.

سخنگوی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: بحث منطقه‌ای شدن دانشگاه براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی است و دبیرخانه های آن برای تمرکز زدایی از سازمان مرکزی تشکیل شده تا اختیارات این سازمان به مراکز و مناطق واگذار شود و این کار در حال پیاده سازی است.

صدر گفت: طرح آمایش آموزش عالی دارای سه بخش مختلف است که شامل ساختار و منسجم کردن زیر نظام‌ها، آمایش مراکز شعبات دانشگاه ها و آمایش رشته ها می شود.

وی اضافه کرد: در حال حاضر در حال تدوین آیین نامه‌های آن هستیم دبیرخانه های آن در مناطق تشکیل شده تا بتوانیم وظایف و اختیارت را منتقل کنیم، آیین نامه بعد از تدوین و تصویب در هیات امنای دانشگاه، به صورت کامل اجرا می شود.

[ad_2]

لینک منبع