خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

توسعه آموزش مجازی جهت تحقق اجتماعی شدن سلامت در گیلان

دسته بندی : نمونه سوالات
12 views بار

[ad_1]

دکتر «یوسف‌زاده چابک» در شصت و نهمین جلسه راهبردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: راه‌اندازی دانشکده مجازی برای توسعه آموزش در حوزه سلامت، یکی از اهداف دانشگاه علوم پزشکی گیلان است و در این زمینه، ساختاری که امروز برای تشکیل دانشکده مجازی ترسیم شده است، نشان‌دهنده رشد و پیشرفت در این حوزه است.

وی توسعه آموزش مجازی برای عموم مردم را جهت تحقق اجتماعی شدن سلامت، ضروری دانست و گفت: آموزش مجازی علاوه بر حوزه معاونت آموزشی، باید در همه سطوح دانشگاه از جمله برای مدیران و کارکنان نیز اجرایی شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از طراحی و تولید نرم‌افزاری برای استفاده در کانون‌های سلامت محله خبر داد و افزود: این نرم‌افزار،شامل بررسی سن و وضعیت جسمی هر خانواده که امکان ثبت این بررسی‌ها در آن وجود دارد.

یوسف‌زاده این اقدام را، گامی مهم به سوی استفاده از ظرفیت فناوری اطلاعات در حوزه سلامت برشمرد.

وی مبحث سند انتقال به دانشگاه نسل سوم و پیشرو بودن در این عرصه را مهم‌ترین مسأله دانشگاه علوم پزشکی گیلان دانست و گفت: در این راستا، راه‌اندازی مجتمع فناوری‌های پیشرفته، تشکیل کارگروه سلول‌های بنیادی و واحدهای رشد فناوری، از گام‌های اساسی برداشته شده در این‌باره است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، استفاده از همه ظرفیت‌های استان را برای ارتقای حوزه سلامت و حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم، ضروری دانست و یادآورر شد: باید از همه پتانسیل‌های سیاسی و اجتماعی استان برای تحقق پیشرو بودن در دانشگاه نسل سوم استفاده کرد. چون ایجاد شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاه مولد کسب و کار در مقطع کنونی برای جامعه بسیار کارساز خواهد بود.


[ad_2]

لینک منبع