خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

ایجاد جاده های تندرستی در مجتمع های خوابگاهی دخترانه

دسته بندی : نمونه سوالات
8 views بار

[ad_1]

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – ذوالفقار یزدان مهر از ایجاد جاده های تندرستی در مجتمع های خوابگاهی دخترانه خبر داد و گفت: در بحث سراهای دانشجویی (خوابگاه های دانشجویی) نگاه ما این نیست که صرفا خوابگاه یک محل خواب باشد، ما نگاه جامعی به سراهای دانشجویی داریم.

وی ادامه داد: در دوسال گذشته سعی کردیم در کنار بحث رتبه بندی و ارتقاء خوابگاه ها، به بحث نشاط تندرستی دانشجویان توجه ویژه داشته باشیم برای همین اتاق های تندرستی را در خوابگاه ها دایر کردیم.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: در حال حاضر ۲۰۰ خوابگاه به امکانات ورزشی مجهز شده است و امسال در کنار آن به بحث جاده های تندرستی خواهیم پرداخت.

وی ادامه داد: جاده های تندرستی دور تا دور خوابگاه های دخترانه در مجتمع های خوابگاهی با مشارکت دانشگاه ها در یک فضای محصور و محفوظ ایجاد می شود و محلی برای تفریح و ورزش دانشجویان دختر خوابگاهی است.

یزدان مهر افزود: این جاده ها به امکانات ورزشی مثل دوچرخه و اسکیت مجهز می شود و دانشجویان دختر دریک فضای امن و با نشاط به تفریحات سالم می پردازند.

وی با بیان اینکه اولین جاده تندرستی در دانشگاه شهید باهنر کرمان ایجاد شده است افزود: ایجاد این جاده های تندرستی بستگی به تقاضای دانشگاه ها دارد ولی سعی می کنیم مجتمع های خوابگاهی در دانشگاه های کمتر توسعه یافته را در اولویت قرار دهیم.

[ad_2]

لینک منبع