خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

انعقاد موافقت‌نامه همکاری بین واحد علوم و تحقیقات و دانشگاه لودز لهستان

دسته بندی : نمونه سوالات
8 views بار

[ad_1]

این تفاهم‌نامه همکاری به امضاء دکتر قاسم عموعابدینی قائم مقام واحد علوم و تحقیقات و پروفسور Nadzw و دکتر پاول، نمایندگان قانونی همکاری‌های بین‌المللی و داخلی دانشگاه لودز لهستان رسیده است.

بر اساس این موافقت‌نامه که در قالب برنامه اراسموس پلاس اتحادیه اروپا منقعد شده است، مبادله دانشجویان و اعضای هیأت علمی بین دو واحد علوم و تحقیقات و دانشگاه لودز لهستان به هزینه برنامه ارسموس اتحادیه اروپا فراهم شده است.

دانشجویان علاقمند در رشته‌های زبان و مهارت زبانی، ادبیات و زبانشناسی، علوم انسانی، تاریخ و باستان‌شناسی، فلسفه و الهیات، زیست شناسی و علوم مربوطه، حقوق، بازرگانی و علوم اداری، علوم رفتاری و اجتماعی، اقتصاد، مدیریت و علوم اداری، بازاریابی و تبلیغات لازم است مراحل پیگیری را از طریق دانشکده خود انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، برنامه اراسموس، برنامه‌ای در راستای مبادله اعضاء هیأت علمی و دانشجو ویژه کشورهای اتحادیه اروپا بوده که به سایر کشورهای جهان نیز گسترش یافته است. اساس کار این برنامه بر پایه روابط دوسویه بین گروهی متشکل از دانشگاه‌های کشورهای اروپایی و غیراروپایی به منظور مبادله اعضاء هیأت علمی و دانشجو است.

از سال ۲۰۱۳ تحولی در برنامه اراسموس موندوس رخ داد و موجب جایگزین شدن آن با برنامه اراسموس موندوس پلاس شد که در چارچوب آن، هدف برگزارکنندگان، همکاری دو طرفه بین دانشگاه‌های دنیا است.


[ad_2]

لینک منبع