خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

آیین نامه ارتقاء اساتید پزشکی دانشگاه آزاد به زودی ابلاغ می شود

دسته بندی : نمونه سوالات
16 views بار

[ad_1]

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – محسن نفر از تنظیم آیین نامه ارتقا و ترفیع اعضای هیات علمی علوم پزشکی این دانشگاه خبر داد و گفت: این آیین نامه به زودی ابلاغ می شود.

وی تکمیل هر چه سریعتر پرونده های ارتقا اعضای هیات علمی، ترفیع درجه، نظام مند شدن فعالیت های آموزشی، پژوهشی و درمانی اعضای هیات علمی و ارزشیابی استادان رشته های علوم پزشکی را از اهداف این آیین نامه عنوان کرد.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: این آیین نامه به صورت مجزا برای گروه های مختلف علوم پزشکی تهیه و توسط افراد مختلف از جمله رئیس بیمارستان، رئیس بخش، معاون آموزشی بیمارستان، رئیس دانشکده، رئیس دانشگاه و دانشجویان تکمیل، مورد بررسی و ارزشیابی قرار گیرد تا از این طریق کمکی به کارآمدی هرچه بیشتر سطح آموزشی به ویژه سطح آموزش بالینی صورت پذیرد.

نفر گفت: قراردادهای واگذاری بخش های مختلف بیمارستان های دانشگاه آزاد توسط معاونت علوم پزشکی اصلاح و مجددا تنظیم می شود.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دارای۱۰بیمارستان فعال و ۴ بیمارستان در دست احداث در شهرهای تبریز، کازرون، اردبیل و تهران است، افزود: قراردادهای واگذاری بخش های مختلف بیمارستان با در نظر گرفتن ضوابط مختلفی از جمله توجه به خدمات آموزشی دانشجویان تنظیم می شود.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: توجه به جنبه آموزشی بودن بیمارستان ها و خدمات مناسب به دانشجویان رشته های علوم پزشکی این دانشگاه از مهمترین دلایل اصلاح و تنظیم قرارداد جدید است که به زودی به بیمارستان های تابعه این دانشگاه ابلاغ می شود.

[ad_2]

لینک منبع