خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

آغاز ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از ۱۰ خرداد

دسته بندی : نمونه سوالات
4 views بار

[ad_1]

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از روز پنج شنبه ۱۰ خرداد لغایت ۱۰ تیر۹۷ فعال و آماده ثبت درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر واجد شرایط مقطع کارشناسی ورودی های سال ۹۶ و ماقبل متقاضی انتقال و میهمانی است.

دانشجویانی که در سال گذشته حکم میهمانی و یا حکم مشروط داشته اند لازم است در سامانه ثبت نام، و حتما شرایط و وضعیت تحصیلی خود را درج کنند.

رسیدگی به تقاضای دانشجویان به ترتیب اولویت ذیل انجام می شود:  

فرزند اناث شهید، فرزند ذکور شهید، جانباز ۵۰ درصد و بالاتر و آزاده، همسر شهید، جانباز ۲۵ الی ۴۹ درصد، همسر جانباز۵۰ درصد و بالاترو آزاده، فرزند اناث جانباز ۵۰ درصد و بالاتر و آزاده، همسر جانباز ۲۵ الی ۴۹ درصد، فرزند اناث جانباز ۲۵ الی ۴۹ د رصد و فرزند ذکور جانباز ۲۵ الی ۴۹ درصد.

دانشجویان متقاضی انتقال و یا میهمانی می توانند با مراجعه به سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان نسبت به ثبت درخواست خود با کد رهگیری دریافت و نتیجه بررسی در زمان مقرر از طریق همان سایت با درج کد رهگیری مشاهده کنند.

پس از اتمام ثبت نام دانشجویان ادارات کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر ملزم هستند تا تاریخ ۲۵ تیر ۹۷ در سامانه سجاد ورود و با توجه به مدارک دانشجو (ایثارگری، وضعیت تحصیلی) اقدام لازم را به بعمل آورند.  

[ad_2]

لینک منبع