خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

علت حادثه واژگونی مینی بوس دانشجویان دامغان اعلام شد

دسته بندی : نمونه سوالات
6 views بار

[ad_1]

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – در پی حادثه واژگونی مینی بوس دانشجویان رشته زمین شناسی دانشگاه دامغان که موجب مصدوم شدن ۱۴ نفر و جان باختن ۲ نفر از دانشجویان شد وزیر علوم معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه را مامور رسیدگی به این موضوع کرد.

غلامرضا غفاری شب گذشته در گفتگوی تلفنی با یک برنامه تلویزیونی در این خصوص گفت: دانشجویان دانشگاه دامغان در راه بازگشت از سفر علمی که در قالب برنامه درسی پیش بینی شده بود دچار حادثه شدند.

وی ادامه داد: ماشین های این دانشجویان دچار حادثه شده و واژ گون  می شود منجر به مجروح شدن ۱۴ نفر از دانشجویان و فوت ۲ نفر از آنان می شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم افزود: دانشجویان مجروح به بیمارستان منتقل شده و مداوا شدند و وزارت علوم نیز از ساعات اولیه هماهنگی های لازم را انجام داد و معاون فرهنگی وزیر علوم از طرف وزیر، برای پیگیری و بررسی موضوع مامور شد.

وی ادامه داد: اکنون برای بررسی وضعیت یکی از دانشجویان که در بیمارستان ساری بستری شده وارد شهر ساری شدم، باقی دانشجویان به بیمارستان بهشهر و گلوگاه منقل شده و حال دانشجویان مساعد است و امیدواریم هر چه زودتر مرخص شوند.

غفاری علت حادثه را مشکل فنی وسیله نقلیه عنوان کرد و گفت: منتظر هستیم دراین خصوص اظهار نظرات کارشناسی در اختیار دانشگاه و وزارت علوم قرار گیرد.  

[ad_2]

لینک منبع