خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

ثبت‌نام ۲۸۰۰ نفر در جشنواره همایش کشوری آموزش علوم پزشکی/ پخش آنلاین مراسم در شهرستان‌ها

دسته بندی : نمونه سوالات
8 views بار

[ad_1]

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر عظیم میرزازاده در حاشیه جشنواره همایش کشوری آموزش علوم پزشکی، با بیان اینکه این همایش سالانه در حوزه علوم پزشکی برگزار می‌شود و معاونت آموزشی وزارت بهداشت مسئولیت برگزاری آن را به عهده گرفته است، اظهار کرد: هدف این جشنواره، فراهم کردن فرصتی است برای دانشگاه‌ها و فعالان توسعه آموزش و پژوهش‌های آموزشی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تا دور هم جمع شوند و تجربیات خود را با یکدیگر تبادل کنند.

دبیر اجرایی جشنواره آموزشی شهید مطهری، افزود: برنامه‌های متنوعی در جشنواره امسال داریم، به طوری‌که یازده نوع برنامه تدارک دیده شده است و محور همایش تجربه‌های تحول و نوآوری است.

وی در ادامه اظهار کرد: در این همایش ۱۴ کارگاه پیش از همایش، ۵ کارگاه حین همایش، ۶ سمپوزیوم و ۶ سخنرانی کلیدی تدارک دیده شده است و از حضور دو نفر از اساتید برجسته آموزش پزشکی بین‌المللی بهره‌مند خواهیم شد و همچنین یکی از اساتید بین‌المللی به صورت E-learning با ما همکاری می‌کنند.

دکتر میرزازاده ادامه داد: ۶ سخنرانی کلیدی، ۶ جلسه طرح تحول آموزش، ۱۶ جلسه پوستر، ۱۸ سخنرانی کوتاه، ۶ کلینیک مشاوره و ۲ مناظره در خصوص موضوعات چالشی از دیگر برنامه‌های این همایش است.

دبیر اجرایی جشنواره شهید مطهری، افزود: این همایش از امروز ۱۰ اردیبهشت ماه تا ۱۲ اردیبهشت ادامه دارد و هر روز از ساعت ۶:۴۵ صبح تا ۱۷:۳۰ بعد از ظهر برپاست.

وی در ادامه با اشاره به استقبال گسترده دانشگاهیان و دانشجویان علوم پزشکی کشور از این جشنواره، تصریح کرد: تا ساعت پایانی شب گذشته، ۲۸۰۰ نفر در این همایش ثبت نام کردند و انتظار می‌رود استقبال بیشتری در روزهای آینده از این جشنواره صورت گیرد.

دکتر میرزازاده با اشاره به تغییرات جشنواره امسال با سال‌های گذشته، اظهار کرد: امسال در واقع ادامه برنامه‌های سال‌های گذشته را خواهیم داشت، چرا که اجرا و برگزاری این همایش از خرد جمعی بهره‌مند بوده که مناسب است ما نیز همان را پیگیری می‌کنیم، اما تغییراتی همچون الکترونیک کردن برنامه‌ها و پخش آنلاین مراسم‌های افتتاحیه و اختتامیه را برای EDCهای کشور داریم تا افرادی که موفق به حضور نشده‌اند، بتوانند برنامه‌ها را به صورت آنلاین تماشا کنند و همچنین بخش مناظره‌ها نیز موضوع جدیدی است که امسال به بخش‌های جشنواره اضافه شده است.

[ad_2]

لینک منبع