خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

اولین استارت آپ بین المللی در تهران و ایروان برگزار می شود

دسته بندی : نمونه سوالات
6 views بار

[ad_1]

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور اظهار داشت: برای نخستین بار دانشگاه پیام نور با همکاری واحد امور مراکز بین الملل دانشگاه و دانشگاه ایروان ارمنستان در حوزه های مختلف تولید محتوای دیجیتال و با محوریت گردشگری و سلامت ، استارت آپ بین المللی مشترک را در تهران و ایروان برگزار می کند.

رئیس شورای سیاستگذاری استارت آپ های دانشگاه در این رابطه افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته این استارت آپ در دو مرحله صورت خواهد پذیرفت که مرحله اول آن در تیرماه سال جاری و در تهران خواهد بود و مرحله دوم آن در شهریور ماه و در ایروان انجام می شود.

وی ااظهار داشت: رویداد مزبور با همکاری و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت علوم، مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان گردشگری و وزارت بهداشت و همچنین دانشگاه ایروان و سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان برگزار خواهد شد.

دکتر کریمی با تأکید بر اهمیت حضور و نقش آفرینی دانشگاه پیام نور در حوزه کارآفرینی و ثروت آفرینی گفت: دانشگاه پیام نور می تواند علاوه بر مقولات آموزشی در حوزه بین الملل نیز نقش برجسته ای داشته باشد.

وی در همین راستا از برنامه ریزی درخصوص برگزاری استارت آپ های مشترک مشابه با همکاری کشورهای عمان، عراق، افغانستان، آذربایجان و ترکیه در آینده نزدیک خبر داد.

[ad_2]

لینک منبع