خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

راه اندازی شبکه

دسته بندی : نمونه سوالات
9 views بار

[ad_1]

مجموعه: اخبار دانشگاهی, اخبار نظام وظیفه
تعداد بازدید: ۱

راه اندازی شبکه

امروزه کامپیوترها و سرور ها بخش اعظم محسبات و خدمات را برای انشان انجام میدهند، توسط کامپیوتر محاسباتی گسترده و دقیق انجام میشو و سرور هایی به عنوان ابر کامپیوتر ها وجود دارند که این محاسبات را با دقت بسیار بالا انجام میدهند.

زندگی امروزی بدون کامپیوتر ها عملا سخت خواهد شد و روند حرکت جریانات زندگی را سخت خواهد کرد.

با گسترده شدن لزوم داشتن کامپیوتر ها در شرکت های متوسط و بزرگ و سازمان ها و بدنه های دولت خدماتی که ارائه میشود نیز روز به روز گسترده خواهد شد،  نیاز ها بیشتر و بیشتر خواهد شد.

لذا برای راه اندازی شبکه ، نصب شبکه ، راه کارهای زیاد در بخش های مختلفی وجود دارد که به همه آنها میتوان نامی به عنوان خدمات شبکه گذاشت.

توسط این خدمات ما شبکه ها را راه اندازی میکنیم و نیاز های هر سازمان را بنا به نیاز پوشش میدهیم و آن ها را مرتفع خواهیم کرد، نیاز هایی که از ابتدا یعنی بستر شبکه ۰ شامل کابل کشی شبکه ، راه اندازی سرور و … را در بر دارد تا راه اندازی نرم افزاری انواع سرور ها و نرم افزارهای تحت شبکه آنتی ویروس شبکه فایروال شبکه امنیت شبکه مجازی سازی شبکه ایمیل سرور راه اندازی وویپ و در نهایت پشتیبانی شبکه که نیاز هر سازمان و شرکتی می باشد.

خدمات بخش شبکه گستردگی و پیچیدگی های خاص خود را دارد که می بایست آن ها را کاملا استاندارد و دقیق انجام دهیم و تمامی استاندرد ها و مخصوصا امنیت را رعایت کنیم تا به مشکلاتی که هکر ها بوجود می آورند در امان تر باشیم ، چرا در امان تر ، چون شرکت ها یا هک شدن یا هک میشن ، امنیت ۱۰۰% نیست و هیچ تضمین تمام کمال ندارد چون همیشه راه های نفوذ جدید پیدا خواهند شد.

امروزه ما توسط همین شبکه ها قبوض خود را پرداخت میکنیم، بلیط قطار و بلیط هواپیما خریداری میکنیم، مسیر یابی میکنیم، با دوستان و اطرافیان خود در ارتباط قرار میگیریم، و خیلی کارهای کوچک و بزرگکه حتی فکر آن را هم نمیکنیم.

راه اندازی شبکه شاید در کلمه و حرف ساده باشد اما اگر فرد متخصص نباشد توانایی اجرای کامل و استاندارد آن را نخواهد داشت و باعث بروز مشکلاتی خواهد شد که جبران آنها هزینه خواهد داشت و باعث بزور مشکلاتی بدتر و حتی جبران ناپذیر خواهد بود.

شرکت کوشا شبکه اریکه از دیرباز در این گستره حضور درخشانی داشته است و این را مشتریان قدیم و جدید و  وفادار، تمدید قرارداد ها و معرفی به دوستان و آشنایان ثابت خواهد کرد…

کوشا شبکه در هر لحظه در حال توسعه این علم ها می باشد و کارمندان خود را مجاب به تمدید لایسنس ها و سرتیفیکیت ها میکند تا همیشه آپدیت بودن و بروز بودن حرکت اول برای قدم به سوی پیشرفت باشد.

اینجا همه چیز بهتر است

کوشا شبکه اریکه

برچسب ها :

[ad_2]

لینک منبع