خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

آزمون های الکترونیکی علوم پزشکی اردیبهشت برگزار می شود

دسته بندی : نمونه سوالات
11 views بار

[ad_1]

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – داوطلبان تحصیل کرده در خارج از کشور که در مرکز خدمات آموزشی تشکیل پرونده داده اند، می توانند در آزمون الکترونیک میان دوره پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی شرکت کنند.

این داوطلبان می توانند با ورود به سایت http://epay.sanjeshp.ir و پرداخت یک میلیون ریال (۱۰۰ هزار تومان) بصورت اینترنتی به عنوان هزینه ثبت نام و با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه و به همراه داشتن یک قطعه عکس و کارت ملی به دانشگاه های برگزار کننده آزمون پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی مراجعه کنند.

این آزمون در دانشگاه های علوم پزشکی ایلام، بندرعباس، بوشهر، تبریز، تهران، جهرم، خراسان جنوبی (بیرجند)، خراسان شمالی (بجنورد)، زاهدان ، سبزوار، شیراز، فسا، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گناباد، گیلان، مازندران، مشهد، همدان برگزار می شود.

این داوطلبان می توانند از روز سه شنبه ۲۱ فروردین تا روز شنبه اول اردیبهشت ۹۷ به این دانشگاه ها مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کنند. ثبت نام این دسته از داوطلبان به صورت مشروط است و صدور کارت ورود به جلسه آزمون منوط به تأیید مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت خواهد بود.

داوطلبان تحصیل کرده در خارج از کشور قبل از واریز وجه ثبت نام از دانشگاه های برگزار کننده آزمون در خصوص برگزاری آزمون برای داوطلبان خارج از کشور استعلام بگیرند.

همچنین داوطلبان تحصیل کرده در داخل کشور هم باید جهت ثبت نام از روز سه شنبه ۲۱ فروردین تا روز شنبه اول اردیبهشت ۹۷ به دانشگاه محل تحصیل خود در حوزه مراکز برگزار کننده آزمون های جامع علوم پایه و پیش کارورزی میان دوره مراجعه و یا با معرفی دانشگاه به نزدیکترین مرکز قطب برگزار کننده آزمون مراجعه کنند.

آزمون میان دوره پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی روز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۷ برگزار می شود.

همچنین متقاضیان شرکت در آزمون الکترونیک میان دوره دندانپزشکی نیز می توانند در این دوره شرکت کنند.

داوطلبان تحصیل کرده در داخل کشور که در آزمون علوم پایه دندانپزشکی اسفند ۱۳۹۶ مردود شده اند، جهت ثبت نام برای آزمون میان دوره اردیبهشت ماه ۹۷ می توانند از روز دوشنبه ۲۷ فروردین تا روز دوشنبه ۳ اردیبهشت ماه ۹۷ به دانشگاه محل تحصیل خود در حوزه مراکز برگزار کننده آزمون های جامع علوم پایه و پیش کارورزی میان دوره مراجعه و یا با معرفی دانشگاه به نزدیکترین مرکز قطب برگزار کننده آزمون مراجعه کنند.

زمان برگزاری آزمون پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ۹۷ است.

برای داوطلبان تحصیل کرده در خارج از کشور که در آزمون علوم پایه دندانپزشکی اسفند ۹۶ مردود شده اند، نیز آزمون میان دوره در روز پنجشنبه ۳۱ خرداد ۹۷ برگزار می شود و اطلاعات مربوط به زمان ثبت نام و محل برگزاری آزمون متعاقباً اعلام خواهد شد.

[ad_2]

لینک منبع