خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96

خبر جدید کنکور سراسری 96
خبر جدید کنکور سراسری 96 خبر جدید کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96

پاسخنامه سوالات کنکور 96

افتتاح ساختمان اداری و آموزشی دانشگاه پیام نور رودبار جنوب

دسته بندی : نمونه سوالات
41 views بار

[ad_1]

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : خانم دکتر معین الدینی در مراسم افتتاح این پروژه، با اشاره به این اتفاق میمون و مبارک در دهه فجر انقلاب گفت : این ساختمان دارای ۱۲۰۰متر مربع زیربنا و برای احداث آن اعتباری افزون بر ۱۰میلیارد ریال هزینه شده است .

وی دانشگاه را شاخص توسعه هر شهر عنوان کرد و گفت:نسل های فرهیخته در دانشگاه ها تربیت می شوند و همین نسل های فرهیخته هستند که سرنوشت جوامع بشری را مشخص می نمایند .

دکتر معین الدینی جوامع فاقد نسل فرهیخته را شکست خورده برشمرد و افزود: فاصله علم و آگاهی نسل ها نسبت به یکدیگر براساس علوم روز بسرعت در حال کم شدن است و لذا کسب علم برای هر فردی لازم و ضروریست.

ایشان با اشاره به اینکه این مرکز دانشگاهی، تنها مرکز آموزش عالی این شهرستان می باشد، خواستار حمایت همه جانبه مسئولین از این مرکز علمی شد و ادامه این مسیر را در گرو همدلی و هم فکری همگان دانست.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام گروهی امام جمعه رودبار گفت:تمام کسانی که خدمات علمی برای بشریت داشتند ،فارغ التحصیلان حوزه و دانشگاه بوده اند.

وی دانشمند را چهره های محبوب و ماندگار نزد بشریت ذکر کرد و گفت:دانشگاه یک پایگاه علمی هست که هزینه کردن در این راستا ارزش زیادی دارد.

گروهی منشا نظام و انقلاب اسلامی را دانشگاه و حوزه ذکر کرد و افزود: دو قشر تاثیر گذار جامعه در شکل گیری آن نقش داشته اند.

امام جمعه رودبار یکی ازمهمترین ملاک ها و ارزش های انسان را در میزان علم وی برشمرد و گفت:امام خمینی (ره) به عنوان الگو علاوه بر تقوا و اخلاص دارای علم زیادی بود.

در ادامه این مراسم فرماندار رودبار جنوب بهره برداری از ساختمان دانشگاه پیام نور را یکی از انتظارات دانشجویان و مردم این شهرستان عنوان کرد و گفت: ساختمان و فضای آموزشی مطلوب سرعت شکوفا شدن توانایی علمی یک دانشجو را بالا می برد .

ناوکی در ادامه با بیان اینکه باید دانشجویان را در تمام برنامه های مختلف سیاسی،علمی،اجرایی مشارکت داد افزود:دانشجویان در همه پیشرفت های کشور نقش زیادی دارند.

فرماندار رودبارجنوب همچنین با اشاره به اینکه برنامه ریزی های مختلف باید در اختیار دانشجویان باشد گفت:با اطلاع رسانی دقیق از خدمات دولت به مردم نظیر اجرای پروژه های گازرسانی، احداث بیمارستان ساختمان دانشگاه توسعه و گسترش شبکه اب و راه روستایی و برق امید را در جامعه بیشتر کنید.

وی حفاظت و حراست از دستاوردهای انقلاب را وظیفه دانشجویان دانست و گفت:دانشجویان باید پیرو راستین ولایت فقیه باشند و ارزش های اسلام و انقلاب را نشر دهند.

[ad_2]

لینک منبع